Věštkyně

Každá druhá žena byla u věštkyně. A možná i vícero žen, ale ne každá se k tomu otevřeně přizná. Někdy je à jen ze zvědavosti, jindy ze zoufalství. Dotazů je mnoho a odpověď není nikde napsána. Nebo ano? “Více se soustředím na budoucnost jak na přítomnost”.

Naprogramuje vás předpověď?

Negativní předpovědi si málokdo umí poslechnout bez vnitřního pohnutí. Vždyť budoucnost je tajemná, neuchopitelná a najednou, když o ní někdo přesvědčivě mluví, à může s člověkem pořádně zamávat. Un obzvláště s takzvanými sugestibilní lidmi. “Tito lidé snadno na sebe přebírají naladění druhých. Pokud jsou v kontaktu s někým veselým, tak se smějí a jsou povzneseni. Pokud jsou v blíězěkosti mrzutéhlado, ustrašenjého ouzutéhlado, ustrašenjého ouzutéhlado.

Důležitá je přítomnost

Psychologie vybízí lidi co nejvíce se soustředit na přítomnost. Lidem, ztraceným v minulosti, hrozí zaplavení smutkem. A ty, co jsou fixovaní na budoucnost, zase může přemoci strach. Je třeba si však uvědomit, že to, co bylo, se už nedá vrátit, a co bude, to je nejisté. «Co nejvíce si uvědomujte právě prožívané okamžiky», doporučuje věštkyně. „Jen ty totiž můžete ovlivňovat svou vůlí a z množství možností udělat pro sebe tu správnou volbu. A kdo se rozhoduje v souladu se svými potřebami a přesvědčením, dix žije raisojený život. ”

Špatné věci contre dobré

Všimli jste si, že i špatné se může často obrátit na dobré? Například vás opustí nevěrný manžel alkoholik. V tom momentě pour cítíte jako strašnou zradu a ránu osudu. Jenže po několika měsících nebo letech potkáte chlapa, se kterým je vám tak dobře, jak by vám s tím procházejícím nikdy nebylo. A tak byste měli přistupovat i k předpovědím. Samotná informace o změně ve vašem životě je neutrální. Záleží jen na vás, co s ní uděláte. “Každý, kdo vyhledá služby věštkyně, musí počítat s tím, že to nevyřeší žádný problém a bude možná slyšet i méně příjemné věciě. Věštkynítat s tím, že to nevyřeší žádný problém a bude možná slyšet i méně příjemné věciě. i východisko. Každý člověk je individuální. Je třeba k němu přistupovat upřímně a snažit se vžít do jeho situace. Nelhat, nedávat falešné iluzeě a nemanipulovat, “íká vě Helštyn. Připouští však, že osamělí nebo citlivější lidé mají tendenci vázat se, což není dobré. “Kdo potřebuje zpetnou vazbu, musí mu mezitím stačit i telefonát.”

  Voyant à Sèvres célèbre et respectable

Věštkyně jako gourou

Žijeme však ve složité době a po pádu komunismu věštění, magie a astrologie dostaly zelenou a vyšly z ilegality. Předpovídání budoucnosti se stalo výhodným “byznysem”. Pokud máte smůlu, můžete narazit na různé šarlatány. Jednou nám napsal pán dopis s tím, že svou ženu miluje, ale neví, jak dál. Nedařilo se jim počít dítě, proto jeho žena šla k věštkyni. Předpověděla jí, že zanedlouho se jí do života připlete pravá láska. A ona teď nedělá nic jiného, ​​jen sní o svém princi na bílém koni, rozčiluje se nešťastný Dušan. Momentálně spí s manželkou odděleně, vůbec spolu nemluví a nepomáhají ani domlouvání a prosby. Od podání žádosti o rozvod je dělí už jen krůček. Podle věštkyně zde pomůže pouze síla „chlapského“ slova. “Zakažte jí to! Buďte autoritativní, energický, neústupný!” ​​Radí. Slepě poslouchat přísluší zejména lidem, kteří nemají vyrovnaný vztah s rodiči, kteří jsou prvotní autoritou. I Dušanova manželka má tendenci předávat zodpovědnost za svůj život druhým lidem, tehdy se cítí bezpečně. Proto si její manžel musí zahrát na ochránce a náhradního otce a doufat, že manželka zapomene na věštkyni a uspokojí se s jeho vedením.

Jak poznáte podvodnici

Skuteční věštci, kteří mají dar předpovídání budoucnosti v sobě, se to nemuseli učit ani absolvovat kurzy. Řídí se svou intuicí a vytvořili si vlastní systém. Lidé si k nim najdou cestu a řeknou si o nich dále. «Ústní podání je ta nejlepší a nejspolehlivější reklama», zdůrazňuje.